Rakamlarla WIFIM

Rakamlarla WIFIM

Rakamlarla WIFIM

Gelişen ve dönüşen çağ bize yepyeni bir dünyanın kapılarını araladı. İnternet teknolojisi, akıp giden zamanı parmak uçlarımıza taşıdı. Artık mekân sınırı olmaksızın istediğimiz her yerde internetin uçsuz bucaksız dünyasına dalış yapma imkânına sahibiz. WIFIM bu imkânı daha da zenginleştirme hedefiyle gerçekleştirilmiş bir social hotspot girişimidir. WIFIM sayesinde kullanıcılar gittikleri mekânda şifre sormadan, yalnızca sosyal medya hesaplarına giriş yaparak internete bağlanabilmektedirler. Bu yeni nesil reklam aracı sayesinde müşterileriniz konfora, siz de müşterilerinizin memnuniyetine kavuşabilirsiniz. Peki, WIFIM rakamlarla ne kadar yol katetti, birlikte inceleyelim…

WIFIM, işletmelerin müşterilerine şifre gereksinimi olmadan internet erişimi sağlayabildikleri bir reklam hizmet türüdür. Sistem totalde 156 adet aktif müşteri (WIFIM kullanıcısı işletmeler) sayısına ulaşmıştır ve bu sayı gün geçtikçe katlanarak çoğalmaktadır. WIFIM sisteminin toplam kullanıcı sayısı ise 66.660 gibi ciddi bir sayıya ulaşmıştır. Türkiye genelinde mevcut 6 bayi edinen WIFIM; İstanbul, İzmir ve Aydın gibi kilit şehirlerde de ofis açmıştır. WIFIM sayesinde kullanıcılar işletmenin bir reklamını paylaşarak ya da sosyal medya hesabını takip ederek internete erişebilmektedirler. Bu bağlamda WIFIM ilk günden bugüne dek 290.330 sosyal medya paylaşımı elde ederek, alanında kırılması güç bir rekora imza atmıştır. İnternet ve sosyal medya alanında bir devrim yaratan WIFIM, bugüne kadar toplam 14.516.500 sosyal medya gösterimine ulaşmıştır. Bu hesaplamada bir paylaşımın 50 görüntüleme hesabı baz alınmıştır.

Facebook, Twitter, Instagram ve Foursquare gibi pek çok sosyal ağdan paylaşım seçeneği sunarak internet reklamı sağlayan WIFIM; hem mekân sahipleri hem de müşteriler için pek çok avantaj sağlamaktadır. Zamandan tasarruf ederek internet erişimi sağlayan kullanıcılar memnuniyet yaşarken, işletme sahipleri de ücretsiz reklam paylaşımı sağlamaktadır. İşletmecilerin en çok memnun kaldığı diğer bir niteliği ise E-mail marketing için yasal olarak data toplamasıdır. WIFIM, hem marka sadakatini oluşturmada hem de sosyal medyadaki bilinirliği artırmada en etkili güncel bir araçtır.

Permalink

Recent Posts