HAKKIMIZDA

Hollanda’da Bescom şirketi ile doğup Türkiye’de Corepany şirketinin tüm haklarını satın almasıyla yerli olan ve büyüyen Wifim Social Hotspot, kısa zamanda geniş bir kitleye ulaşmıştır.

Cihaz Hollanda İnovasyon Ödülü’ne sahip yenilikçi bir ürün olmasıyla öne çıkmakta ve dünyaya sunulmaktadır. Bu ürün üreticisine 2015 yılında HOTİAD Yılın Genç Girişimci Ödülü’nü kazandırmıştır. Wifim Social Hotspot hem küçük hem de büyük şirketler tarafından avantajlı şekilde kullanılabilmektedir. Üstelik cihazın kullanımı son derece kolaydır.

Wifim Social Hotspot başta Hollanda ile Türkiye olmak üzere dünyanın her yerine yayılmıştır. Özellikle Almanya, Belçika ve Kıbrıs’ta hem küçük hem de büyük firmalar Wifim hizmetinden yararlanmaktadır.

Wifim Social Hotspot ürününün firmalara sağladığı başlıca hizmet internet bağlantısını güvenli hâle getirmektir. Üstelik 5651 sayılı yasaya göre internet suçları ile başa çıkmak için Wifim Social Hotspot, cihaz aracılığıyla internet hizmeti alan herkesin bilgilerini güvenli bir şekilde kayıt altına alır. Ürün, Türkiye’deki kullanıcılara uygun olarak yenilenmiş ve yeni nesil reklam aracı olarak müşterilerin karşısına çıkmıştır.

Bırakın WiFi’niz sosyalleşsin!

Misyonumuz

Sektördeki ismimize ve güvenilirliğimize yakışır kalitede projeler ve ürünler hazırlayarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktır. Şirketimiz modern teknolojiyi kullanarak geliştirdiği ve tamamladığı projeleri ile tek başına değil bayilerle birlikte hep daha da büyümek ilkesini benimsemiştir. Amacımız hem kazanmak hem de ülkemize kazandırmaktır.

Vizyonumuz

Wifim Social Hotspot ürünümüzle tek başımıza değil bayilerle birlikte büyümektir. Güçlü yapımızı koruyarak, bilişim sektöründe dünya çapında bir marka haline gelmektir. Tecrübemiz ile uzmanlaştığımız bilişim sektöründe imza attığımız kaliteli ve güvenilir projelerle ismimizi ve sektördeki yerimizi daima sağlamlaştırmayı amaçlamaktayız. Ayrıca yurt içinde ve yurt dışında kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektör kuruluşlarına karşı taahhüt ettiğimiz tüm projeleri başarıyla yürütmeye ve sonlandırmaya çalışırız.

WiFiM Sosyal Hotspot “Wifiniz Sosyalleşsin”