TESLİMAT VE İADE

Teslimat

Siparişiniz, kargoya 5 (beş) iş günü içerisinde teslim edilir. Ürününüz Aras, Yurtiçi Kargo ya da Sürat Kargo ile teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz. Siparişiniz kargoya verildikten sonra, kargo takip numaranız size e-posta ile gönderilmektedir.

İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren, 14 (on dört) gün içerisinde anlaşmalı kargo şirketlerimizle karşı ödemeli olarak tarafımıza gönderip iade edebilirsiniz. Kullanılmış, ambalajı açılmış, reset ile sıfırlanmış, sıvı teması ya da kullanıcı hatası yüzünden bozulmuş modem cihazlarının orijinalliğini kaybetmesi nedeniyle iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, ambalajında, eksiksiz ve hasarsız olarak teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.

Ürün iadesi için kesinlikle ürünün faturasıyla birlikte gönderilmesi, ürünün kullanılmamış olması ve size ulaştığı şekilde tüm aksesuarları ile birlikte teslim edilmesi gerekmektedir.

www.wifim.com.tr‘den almış olduğunuz ürünler Wifim Bilgi Teknolojilerinin yetkili satış merkezleri tarafına iade edilememektedir ve yetkili satış noktalarımızdan herhangi bir ücret iadesi yapılamamaktadır. İade işlemleri online satış birimimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

İade etmek istediğinizde ürünlerin orijinal kutusunda, faturanın alt kısmında bulunan “ürün iade formu”nu doldurarak faturasıyla birlikte bize gönderebilirsiniz.

Gelen ürün öncelikle Wifim Bilgi Teknolojileri  tarafından incelenir. Wifim Bilgi Teknolojileri üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma ve kullanılma durumu tespit ederse ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. İade onaylandığında, yasal süre olan 10 (on) iş günü içerisinde ürün ücreti kredi kartınıza iade edilir. Bu süre Wifim Bilgi Teknolojilerinin iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar. İade işleminiz tamamlandığında, detayı sitemize üye olduğunuz e-mail adresinize gönderilir.

İade Adresi:

Wifim Bilgi Teknolojileri Tic. Ltd. Şti
Kazım Dirik Mah. Üniversite Cad.
No: 122/A 35100
Bornova/İzmir