GİZLİLİK POLİTİKASI

Bu beyan Wifim Bilgi Teknolojileri San. Tic.Ltd. Şti‘nin gizlilik politikasını açıklar. www.wifim.com.tr web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

Wifim.com.tr üyelik aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi Wifim Bilgi Teknolojileri şirketi ve çalışanlarının birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler Mesafeli Satış Sözleşmesi‘nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, Wifim Bilgi Teknolojileri, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Sitemizdeki kayıt formları, sipariş formları, anketler ve yarışmalar, irtibat bilgilerinizi (adınız, soyadınız, email adresiniz, telefon numaralarınız ve posta adresiniz) ve demografik bilgilerinizi (yaşınız, eğitim durumunuz, medeni durumunuz, gelir durumunuz vb.) vermenizi talep edebilmektedir. Satın alma formlarımız ayrıca mali bilgilerin (kredi kartı numaraları) verilmesini de gerektirmektedir.

Yukarıda bahsedilen kişisel bilgileriniz, siparişlerinizi almak, ürün ve hizmetlerimizi sunmak, ödemelerinizi gerçekleştirmek, siparişleriniz, ürünler ve hizmetler hakkında pazarlama amacıyla sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek ve üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek ve 3. şahısların teknik, lojistik ve benzeri diğer işlevlerini bizim adımıza yerine getirmelerini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.

Wifim Bilgi Teknolojileri müşterisi olduğunuz andan itibaren aksi tarafınızdan talep edilmediği sürece günlük ve haftalık bilgilendirme e-mailleri, e-mail adresinize veya SMS’ler cep telefonlarınıza gönderilebilecektir. Dilediğiniz zaman bu e-mail ve SMS’lerle ilgili değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır.

Bu gönderimlerin içeriği, satın almış olduğunuz ürün veya ürünlerle ilgili bilgiler, ilgileneceğinizi düşündüğümüz diğer ürünler, 3. kişilerin reklamlarını ve benzeri bilgileri içerebilir. Demografik bilgileri, sitemizi, siz kullanıcılarımızın ilgi alanlarına özel uyarlamak için kullanmaktayız. Bu bilgiler, reklamların hedef kitleye uyarlanabilmesini temin etmek maksadıyla yalnızca diğer kullanıcılara ait bilgilerle birlikte olmak üzere reklam verenlerle paylaşılabilir. Bu bilgilerde herhangi bir şekilde kişisel bilgi verilmez, sadece grup olarak kullanıcı eğilimleri ile ilgili bir takım çıkarımlar yapmak ve gruplar oluşturmak amacıyla kullanılır.

Toplanan mali bilgiler satın aldığınız ürün ve hizmetleri size fatura etmek için kullanılmaktadır. Sitemizde bir satın alma yaptığınızda size ait mali bilgilerin, işleminizi gerçekleştirmek için sadece gerekli 3. şahıslara (bankalar, kredi kartı şirketleri vb.) verilmesini kabul etmektesiniz. Kredi kartı numaranızın tamamı ve CVV2 güvenlik numarası sitemizde kayıt edilmemektedir. Ödemelerde onay verdiğiniz ve şifre girdiğiniz ekranlar ilgili banka veya ödeme şirketlerine ait sayfalardır.

Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 ya da 256 mbit şifrelenmiştir. Bu şekilde internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlarda ele geçirilmesi önlenmiştir. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-mail gönderebilirsiniz.

Wifim.com.tr’de  üyelik ve bildirim iptal işlemlerinizi 0 (212) 337 37 20 telefon numarası aracılığı ya da info@wifim.com.tr’ye e-posta göndererek gerçekleştirebilirsiniz.

Adres

WİFİM BİLGİ TEKNOLOJİLERİ SAN. TİC.LTD.ŞTİ
Kazım Dirik Mah. Üniversite Cad. No: 122/A 35100 Bornova/İzmir

Telefon

0850 885 01 79

E-mail

info@wifim.com.tr